Buraya kadar geldiysenSoruların cevapsız kalmasın 🤝

Merak ettiklerinin çoğu burada.

Eğer sorularımızın arasında aradığını bulamadıysan veya cevaplarımız sizi tatmin etmediyse, bizimle iletişime geçmeyi unutma!

Neden AgeSoft?

AgeSoft, kullanıcıların ihtiyacı olan tüm web hizmetlerini tek bir panelde toplayarak, ileri teknolojileri ve yüksek pazarlama stratejilerini aynı potada eritmeyi başaran yeni nesil bir e-ticaret yazılımıdır. Sitenizi doğru temeller üzerine inşa eden Age Soft, satış sürecindeki tüm operasyonların pratik ve en ekonomik şekilde yürütülmesinde rol alır.

Ne kadar zamandır E-Ticaretle ilgileniyorsunuz?

Şirketimiz 15 sene önce 360° hizmet veren dijital bir danışmanlık ajansı olarak kurulmuştur. Mevcut e-ticaret altyapılarının gerekli ihtiyaçlarımızı görememesinden dolayı tamamen esnek, ulaşılabilir ve her açıdan kullanışlı bir sistem tasarlanma fikrine yoğunlaşılmıştır. “Düz çizgide yürüyemiyorsanız, kendi çizginizi kendiniz çekin.” mottosuyla hareket eden AgeSoft, e-ticaret sitesinde hem kullanıcı hem de yönetici olma deneyimine sonuna kadar sahiptir.

Tasarım hizmetiniz var mı?

Tasarım hizmetimiz mevcuttur. Bizimle iletişime geçtikten sonra deneyimli müşteri temsilcimizle görüşme sağlayacaksınız. Beraberce yapılan değerlendirmeler neticesinde ihtiyaçlarınıza özel bir yol haritası oluşturulacaktır.

Mobil site uyumunuz var mı?

Temalarımızın çoğu değil, istisnasız olarak hepsinde mobil site (responsive) desteğimiz bulunmaktadır.

Sunduğunuz E-ticaret paketlerini öğrenebilir miyim?

3 çeşit e-ticaret paketimiz bulunmaktadır. Tüm müşterilerimize aynı sevgiyi ve emeği verdiğimizden şüpheniz olmasın. Sadece bazı API istekleri gereken modüller için paket fiyatları farklılık göstermektedir.

Ücretleriniz Nasıl?

E-ticarette aktif olarak rol oynayan herkesin yanında olmak istiyoruz. Bu nedenle, e-ticaret konusunda marka bilinirliğimizi sağlamak adına ve imkanlarımıza göre fiyatlarımızı en uygun seviyelere çektik. Sizler ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda size sunduğumuz e-ticaret paketlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için E-Ticaret Paketleri sayfamızı inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram profilimi sitemde gösterebilir miyim?

Tabi ki. Instagram Feed modülümüz ile Instagram’da paylaştığınız gönderileri sitenizde de kolayca gösterebilirsiniz.

Instashop Modülü nedir? Instagram’dan satış yapabilir miyim?

Instashop modülü, sitenizdeki ürünlerin XML dosyalarını Facebook mağazanıza atmanıza ve Instagram’daki alışveriş özelliğini kullanmanıza imkân sağlayan bir entegrasyondur. Bu entegrasyon sayesinde, kullanıcılar Instagram profilinize girdiğinde alışveriş sekmesinden ürünleri, güncel fiyatları ve kampanyaları görebilir. “Alışveriş Yap” dediğinde ise otomatik olarak sitedeki ürüne yönlendirilir. Alıcının yapması gereken sepete eklemek ve alışverişi tamamlamak olacaktır.

Kendi sitemi kendim yönetebilir miyim?

Tasarımdan banner yönetimine, slider ve ürün yönlenlendirme konularına kadar tüm her şey sizin istediğiniz gibi düzenlenebilir. Modül Yönetimi alanından sitenizi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Destek almak istediğiniz tüm konular için desteğe her zaman hazırız.

Ürün işlemlerimi nasıl yapabilirim?

Sistemimize ürün yüklemek oldukça kolay. Hem piyasadaki çoğu entegrasyonla olan uyumumuz hem de XML desteğimiz sayesinde sitenize ve Trendyol, HepsiBurada, N11 gibi önde gelen pazaryerlerine ürün yüklemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Ürün eklememin belirli bir sınırı var mı?

Kesinlikle hayır. “Farklı ürün sayılarına farklı ücretler çıkarma” gibi kötü sürprizlere burada yer yok! İster 1 adet ister 10.000 adet ürün ekleyin; karar size kalmış.

İstediğim kampanyayı yapabilir miyim?

Onlarca çeşit kampanya arasından istediğiniz kampanyayı yapabilirsiniz; satışlarınıza pump yapabilirsiniz. 🚀🚀

Hangi muhasebe entegrasyonlarını destekliyorsunuz?

Piyasada aktif olarak kullanılan çoğu muhasebe programıyla entegrasyonumuz mevcut; detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

E-fatura elle mi düzenlenecek?

Hayır. Sistemimizde e-fatura entegrasyonu da bulunmaktadır. Müşteriniz sipariş verirken fatura bilgilerini gireceği için otomatik olarak tek tuşla faturanızı kesebilirsiniz.

Alıcılarımın kargo bilgilerini manuel olarak mı düzenleyeceğim?

Tabi ki hayır; sizi uğraştırmamak ve yormamak adına elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz. Kargo Fişi Yazdırma modülümüz ile müşterinizin sipariş sırasında verdiği Ad-Soyad, İletişim ve Adres gibi önemli bilgileri “istediğiniz” şablon ile düzenleyebilir, yine tek bir tuşla bu Kargo Fişinize erişebilirsiniz.

Pazaryerleri paneli nedir?

Pazaryerleri paneli, kendi sitesi üzerinden değil de sadece pazaryerleri üzerinden satış yapmak isteyen müşterilerimiz için oluşturduğumuz alternatif bir sistemdir. Çok sayıda online kullanıcıya sahip olan aktif pazaryerlerinin neredeyse tamamıyla entegrasyonumuz mevcuttur. AgeSoft Pazaryerleri Paneli ile Trendyol, HepsiBurada, N11, GittiGidiyor, ÇiçekSepeti gibi pazaryerlerine ürünlerinizi kolayca yükleyebilir, gelen satışları takip edebilir ve faturalarınızı otomatik olarak kesebilirsiniz.

İstediğim zaman sizden destek alabilir miyim?

Hangi e-ticaret paketimize sahip olduğunuz hiç önemli değil. İstediğiniz zaman zaman bizimle iletişime geçerek problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Bu destek çağrısının mesai saatleri içerisinde yapılması sizlere hızlıca dönebilmemiz açısından oldukça önemli. Teknik destek ekibimiz ve size özel olarak atanmış müşteri temsilcimiz her zaman yanınızda olacaktır.

Müşterilerime SMS-Kısa Mesaj atabilir miyim?

Güncel KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) bildirimi, sitenizde gerek cache kullanımı gerekse e-posta ve SMS alınması gibi bilgilendirici metinler içermektedir. Eğer ki müşterileriniz üye olurken veya sipariş verirken “SMS Bilgilendirme istiyorum” seçeneğini seçerse, telefonları otomatik olarak sistemimize geçeceği için dilediğiniz gibi SMS atabilirsiniz.

Demo Talebi

AgeSoft ayrıcalıkları ile tanışmak için tek yapmanız gereken iletişim bilgilerinizi iletmek. Tamamen ücretsiz demo sitenizi hemen açın 30 gün boyunca ücret ödemeden test edin.