Tüm Bilgiler
Tek Bir
Panelde!

Entegrasyonlar, ürünler, pazaryerleri ve siten hakkında bilmek veya düzenlemek isteyeceğin her şey tek AgeSoft Panelinde!
Demo Talep EtBize Ulaş

E-Ticareti Biliyoruz!

15 yılı aşkın süredir sadece e-ticaret ile uğraşıyoruz, bir panelde bulunması gereken her şeyi tecrübe ettik.
Bu panelin ardında koddan fazlası var, bu panelin altında bir fikir var ve fikirler her zaman gelişime açıktır!

Biz Kimiz?

E-ticaret yönetimi konusunda 360° çözümlere imza atan Age Dijital Yazılım ve Danışmanlık, 10 yıldır Türkiye’nin birçok yerinde farklı ölçeklerde birçok referansla çalışmalar yapmaktadır. Başarılı ve yüksek satış odaklı e-ticaret siteleri için Front-End ve Back-End alanında özel site tasarımları oluşturmakta, ürün yükleme, kampanya kurgusu, Google Adwords, Facebook Business reklam yönetimi, Instagram reklam yönetimi, mailing pazarlama/yönetim gibi E-ticaretinizde ihtiyaç duyacağınız tüm dijital süreç ve stratejilerinin tamamını uygulamaktadır.

10 yıla yayılan yoğun çalışma süreçlerinde Türkiye’de bulunan tüm e-ticaret alt yapılarını kullanma imkânı bulan firma, bu deneyimlerinde birçok altyapı sıkıntısını da gözlemleme şansı bulmuştur.  Optimizasyon problemleri, pazaryeri entegrasyonları, veri güvenliği, verim düşüklüğü ve teknik altyapı sıkıntıları gibi konularda birçok panel sorununa tanıklık eden ajansımız, tüm bu birikimler ışığında kusursuz bir e-ticaret yazılımı üretme fikrine yoğunlaşmıştır. 

bizKimizVideo
Neden AgeSoft

Neden AgeSoft?

AgeSoft, kullanıcıların ihtiyacı olan tüm web hizmetlerini tek bir panelde toplayarak, ileri teknolojileri ve yüksek pazarlama stratejilerini aynı potada eritmeyi başaran yeni nesil bir e-ticaret yazılımıdır. Sitenizi doğru temeller üzerine inşa eden AgeSoft, satış sürecindeki tüm operasyonların pratik ve en ekonomik şekilde yürütülmesinde rol alır.

Neredeyse tüm muhasebe programlarıyla ve tüm pazaryerleriyle entegre olarak çalışan AgeSoft, komplike bir yapıya sahiptir. Yüksek yazılım ve pazarlama desteği sayesinde bütçenizi doğru bir şekilde yönetebilir ek entegrasyonlara ayrı ayrı ücret harcamazsınız. Mobil ve web uyumlu yazılım çözümleri, güncellemeler, teknik bakımlar, aktif iletişim süreçleri ile desteklenen AgeSoft, sıkı rekabet koşullarının olduğu E-ticaret sahnesinde kalıcı bir değer edinmenizi ve başarılarınızı daha ileri taşımanızı sağlar.

Misyonumuz

AgeSoft bileşenlerinde görev alan uzman kadromuz en kaliteli sonuca odaklanarak mutlak başarı fikriyle hareket etmektedir. Güvene dayalı kaliteli iş birliklerine değer veren ekip, müşterilerinden gelen istekler ve öneriler doğrultusunda sürekli yenilenmekte, bakım ve güncelleme konularında sınırsız destek sağlamaktadır.

Kusursuz çalışmalarla firmaların e-ticaret hayatlarına inançla ve güvenle devam etmesini amaçlayan AgeSoft, sizlere profesyonel bir E-ticaret deneyimi yaşatmak için hazır. Şimdi sıra sizde…

Demo Talebi

AgeSoft ayrıcalıkları ile tanışmak için tek yapmanız gereken iletişim bilgilerinizi iletmek. Tamamen ücretsiz demo sitenizi hemen açın 30 gün boyunca ücret ödemeden test edin.